Sniegaklubs

Sniegaklubs ir Latvijas kalnu slēpošanas, snovborda un kalnu kultūras komūna, kura apvieno kalnu un sniega aizrautos latviešus, lai kur pasaulē arī tie uzturētos. Mēs rūpēsimies par to, lai Tevi iepazīstinātu ar kalnu kultūru, dalīsimies padomos, zināšanās, jaunākajās nozares tendencēs un jaunumos, kā arī personību un pieredzes stāstos, kuri Tevi iedvesmos un atklās kalnus no jaunas, iespējams iepriekš nezināmas perspektīvas.

Par stāstu un pieredzes nodošanu Tev rūpējas divi sniega cilvēki, kuri dekādēm ilgi ir izzinājuši un mīlējuši kalnus un sniega industriju. Krājot savu pieredzi tie baudījuši sniegu tuvās un tālās nogāzēs, izmēģinājuši kā kalnu slēpes tā snovbordu, izpētījuši apģērba vīles, sastapuši industrijas atslēgas cilvēkus un nu... nu ir pienācis laiks dalīties ar to, kas gadu gaitā uzkrāts, izzināts, ieraudzīts un iepazīts.

Ansis Egle

Sniegakluba dibinātājs un vadītājs kopš 2000. gada, kalnu un sniega draugs teju kopš dzimšanas.  Vienmēr gatavs iedvesmot sevi un aizraut laikabiedrus - jaunām pieredzēm, draudzībai un labi pavadītam laikam kalnos un sniegā Latvijā un pasaulē. Pirmais starptautiski apmācītais snovborda instruktors Latvijā.  

2000. gada sākumā Sniegaklubs tika radīts ar mērķi izglītot sabiedrību par snovbordu - aizraušanos, kas mūs vienoja - bez nosacījumiem.  

Kopš tā laika daudz sniega ir sasnidzis un Sniegaklubs var pamatoti lepoties ar daudz aizraujošiem brīžiem, kas ir radīti, lai iedvesmotu visus, kas vēlas pievienoties sniega dēļošanas kustībai.

Kristaps Salens

Kopš 5 gadu vecuma ziemas gaidu, lai tajās baudītu sniegotās nogāzes, un baudījis tās esmu kā ar slēpēm, tā snovbordu. Patreiz priekšroka tiek dota kalnu slēpēm, baudot kā sakoptas trases, tā putojošu sniega pūderi.

2006. gadā sāku darbu kalnu slēpošanas un snovborda nozarē, kur esmu tirgojis, apkopis, pārstāvējis ražotājus un... pat ražojis termoveļu un softshell jakas, tāpēc nekautrēšos teikt, ka ziemas priekus & inventāru pazīstu un izprotu līdz smalkākajai vīlītei.

Kopš 2016. gada piedzīvojumos vedu un priekā dalos arī ar citiem, organizējot mazu grupu piedzīvojumu braucienus ar fabadventures.me uz kalniem, lejām & purviem. Visvairāk lepojos, ka mani līdzbraucēji savu brīvo laiku uztic man atkārtoti, kā arī par 2019. gadā iegūto Tourism & Hospitality Award.

Lorem ipsum headerum

Sniegaklubs ir kalnu un sniega draugu kustība, kuras mērķis ir apvienot, iedvesmot, aizraut visus, kuri alkst jaunas pieredzes un jaunus draugus kalnos un dzīvē. 2000. gada sākumā Sniegaklubs tika radīts kā medijs ar mērķi izglītot sabiedrību par sniegadēļošanu tuvu un tālumā - aizraušanos, kas mūs vienoja - bez nosacījumiem. Kopš tā laika daudz sniega ir sasnidzis un Sniegaklubs var pamatoti lepoties ar daudz aizraujošiem brīžiem, kas ir radīti, lai iedvesmotu visus, kas vēlas pievienoties sniega dēļošanas kustībai. 

❄️ 2000. gada 14. janvārī Valmierā, Baiļu kalnā notiek Sniegaklubs atklāšanas pasākums - www.sniegaklubs.lv sāk darbu; 
🏆 2000. gadā www.sniegaklubs.lv saņem vairākus starptautiskus apbalvojumus par mājas lapas dizainu. 
🏂 2002. gadā www.sniegaklubs.lv organizē populāras snovborda sacensības, pulcējot vairāk kā 120 dalībniekus
 📹 2003. gadā www.sniegaklubs.lv sadarbībā ar Orange Bar sāk organizēt iknedēļas snovborda kopsavilkuma video apskatu seansus klātienē. 
📀 2004. gadā www.sniegaklubs.lv publicē pirmo Latvijas sniegadēļošanas DVD “Kodekss”. 
🎉 2005. gadā www.sniegaklubs.lv pulcē vairāk kā 3000 virtuālo biedru. 
🚀 2006. gadā www.sniegaklubs.lv Ņujorkā intervē Džeiku Burtonu un veido multimediju reportāžas no pasaules snovborda notikumiem ASV, Austrijā, Beļģijā, Japānā, Norvēģijā, Vācijā, Šveicē un citviet. 
📖 2007. gadā www.sniegaklubs.lv izdod Ievas Meļko un Lienes Kreišmanes radītu grāmatu par Latvijas snovborda vēsturi “Sezona nekad nebeidzas". 
🪖 2007./2008. gada ziemas sezonā www.sniegaklubs.lv organizē kampaņu Drošais kalns, lai novērstu letālus gadījumus Latvijas kalnos. 
💲 2008. gadā www.sniegaklubs.lv saņem investīciju piedāvājumu no Norvēģijas vadošās snovborda mediju grupas Tacky. 

Pēc šīs vienreizējās pieredzes Sniegaklubs atjauno savu darbību kā medijs jaunā veidā un pulcē visus kalnu, sniega, veselīgas atpūtas un piedzīvojumu draugus uz viena viļņa - tiešsaistē un dzīvē. 

❄️ Mēs joprojām ticam - SEZONA NEKAD NEBEIDZAS! ❄️

Kontaktu forma

Jūs varat sazināties ar mums, aizpildot šo kontaktu formu.Apakšsadaļas

Kalni
Veikali
Servisi & meistari
Konsultācijas

Privātuma politika
Pirkuma noteikumi
Piegāde un atmaksa